Kutis!      
Kutis! Kas jis? Kas naujo? Kur įsigyti? atsiliepimai
 
     Skelbėme ir skelbsime konkursus, apdovanojome ir apdovanosime visus tuos, kuriems patinka dalyvauti ir laimėti prizus.

Rinkis:

Foto konkursas „Augintinis ir mes"

     Atsiųsk gražiausią savo augintinio nuotrauką kurioje matytusi ir jūsų šeimos atstovai. Ji bus patalpinta šiame puslapyje, o mėnesio gale nuotrauka surinkusi daugiausiai šio puslapio lankytojų  taškų laimės mūsų prizus.

,,Urtės kačiukas", Urtė apdovanota ,,Kučio" knygelių rinkiniu.

Urtės kačiukas

Muzikinis konkursas „Daina mūsų šeimoje"

     Nufilmuok, ir atsiųsk linksmą įrašą, kuriame girdėtume muzikuojančius jūsų šeimos narius. Nesvarbu ar grojate šaukštais, aš pirštaisbarbenate  į stalą, o gal su vaiku išbandote naujus instrumentus, - svarbu, kad būtų linksma jūms tai atlikti, o mums žiūrėti. Jūsų medžiaga  bus patalpinta šiame puslapyje, o mėnesio gale įrašas surinkę daugiausiai šio puslapio lanktojų  taškų laimės mūsų prizus.

 

Talentu konkursas „Moki taip?"

     Čia tiks ir filmuota medžiaga ir nuotrauka, kurioje aiškiai matytusi netradicinės jūsų galimybės. Gal tai kūno lankstumas, o gal tai dirigavimas knarkiančiam žmogui, arba ne puikiai tiks tai, ką tu pats sugalvojai ir tai ką išskirtinio moka jūsų mažylis, o kiti dar ne. Taigi, jūsų medžiaga bus patalpinta šiame puslapyje, o mėnesio gale pagal didžiausią surinktų balų sumą bus šrinktas laimėtojęs.

Pasirink konkursą, kuriame nori dalyvauti, parašyk mums laiškelį, prisek norimą failą (gali pridėti savo nuotrauką) ir siųsk mums ilona@flintas.lt

Sėkmės, mielieji, ir kas žino, gal ne šiaip sau atsivertėte šią informaciją, o būtent todėl, kad nuskintumėte laimėjimą.